07.05.2026
Cep – Policisté z obvodního oddělení Suchdol nad Lužnicí přijali oznámení o krádeži, ke které došlo...
07.05.2026
Jindřichohradecko – Policisté vyšetřují velmi neobvyklý případ. Neznámý pachatel vnikl,...
07.05.2026
Třeboň – V pátek 10. dubna odpoledne přijala městská policie oznámení od obsluhy místní restaurace....
10.03.2026
Třeboň – Dopoledne 31. ledna oslovila pěší hlídku strážníků rozrušená návštěvnice místních lázní a poprosila o pomoc. Mezi procedurami si chtěla zpříjemnit čas procházkou a krmením kachen ve Zlaté stoce, ale došlo k nepříjemné komplikaci. Při házení kousků pečiva do vody totiž ženě vyklouzla jedna z jejích francouzských holí a zmizela pod hladinou. Strážníci začali ihned konat a pomocí teleskopické tyče hůl ze dna stoky brzy vylovili. Maličkost? Pro tu paní určitě ne. Dobrá práce!
– Věněk Podlipný –
10.03.2026
Dačicko – Dne 1. března, před jednou hodinou ranní, přijali policisté oznámení o dopravní nehodě ve Velké Lhotě, při níž auto přejelo chodce. Po příjezdu na místo policisté zjistili, že na silnici leží mrtvý muž (nar. 1970). Z nezjištěných příčin měl upadnout na vozovku, a než se ho zde přítomné ženě a ještě jednomu muži podařilo zvednout, přijelo z kopce vozidlo značky Toyota a ležícího přejelo. Řidič (nar. 1965) se podrobil dechové zkoušce, která opakovaně ukázala hodnoty přesahující 0,6 promile. Případ si převzali hradečtí kriminalisté.
– René Vrbský –
10.03.2026
Třeboň – Operátorka městské policie poskytla 6. února první pomoc v době své pauzy na oběd. Během jejího nákupu v prodejně na předměstí se prodavači náhle udělalo nevolno a žena začala ihned konat. Malátného muže posadila na židli a následně si od něj vyslechla, že trpí vysokým krevním tlakem a má potíže s udržením rovnováhy. Operátorka přivolala na místo hlídku, která má ve výbavě i tlakoměr, a stále s prodavačem udržovala kontakt a monitorovala jeho zdravotní stav. Když se tento začal zhoršovat, zavolala operátorka i záchranku. Ještě před jejím příjezdem byly postiženému změřeny základní životní funkce a zjištěné hodnoty poté dostal k dispozici operátor na lince 155. Záchranáři naložili muže do sanitky a strážníci se postarali o uzamčení prodejny. Operátorka, zvyklá pomáhat lidem prostřednictvím tísňové linky, tentokrát poskytla pomoc naživo a všem ukázala, že umí víc, než jen zvedat telefon.
– René Vrbský –
10.02.2026
Drážní úřad ruší omezení
Společnost Gepard Express Alberta Fikáčka vlastní úzkokolejku od loňského září a Drážní úřad jí brzy vydal povolení k provozu na traťových úsecích mezi Novou Bystřicí a lesní zastávkou u osady Hůrky a mezi Jindřichovým Hradcem a Kamenicí nad Lipou. Dopravce úřad následně požádal, aby omezující podmínku v osvědčení o bezpečnosti dráhy vypustil, což se také stalo. Úzkokolejka má Drážním úřadem od letošního ledna povolen provoz na obou svých tratích, tedy z Jindřichova Hradce směrem na Kamenici nad Lipou a dále k Obratani i směrem do České Kanady, tedy k Nové Bystřici.
Roky nepoužívané úseky tratí ovšem vyžadují opravy, na nichž už majitel úzkokolejky usilovně pracuje. Obnově provozu na obou větvích lokálky má pomoci veřejná finanční sbírka, přičemž pravidelné jízdy by tu měly být zahájeny letos o Velikonocích. O smluvní dopravní obslužnosti jedná Fikáček jak s Jihočeským krajem, tak s Krajem Vysočina, jejichž území jeho úzkokolejka protíná. O objednávce jízd v turistickém režimu budou rozhodovat rady zmíněných krajů.
„Drážní úřad už nás neomezuje v tom, kam můžeme jezdit a kam ne, ale to neznamená, že vlaky hned vyjedou“ říká Fikáček. „Vytvořili jsme plán oprav a provoz je stále vyloučen, pořád je ve výluce. Naším záměrem je jezdit v létě a o víkendech. V letošním roce vypravit tři páry vlaků denně a v následujících pěti letech denně pět párů.“ Fikáček zopakoval, že by se jednalo pouze o turistický provoz, neboť běžné vlakové spoje už kraje nahradily autobusy. Jihočeský hejtman Martin Kuba to potvrdil: „Nepočítáme s tím, že bychom na tom něco měnili. Úzkokolejku pro regionální dopravní obslužnost využívat nehodláme.“
Sbírka jak na Národní divadlo
Oprava úzkorozchodných tratí dlouhých celkem bezmála 80 kilometrů je náročná a její tempo je tudíž pomalejší než by si všichni přáli. A to pomáhají stovky dobrovolníků. Práce by měly nabrat na rychlosti po opravení podbíječky, strojního zařízení na zhutňování štěrku pod pražci. Tato oprava má stát devět milionů korun, což je sice hodně peněz, avšak výrazně méně než by stála podbíječka nová, ta by totiž vyšla přibližně na sto milionů. Za účelem získání peněz na opravu byla 7. ledna založena tříměsíční sbírka na platformě Donio, díky které se již během prvního týdne podařilo vybrat více než 600.000 korun. V lednu přispělo na čtyři stovky dárců. Za svůj příspěvek může dárce získat pamětní cedulku na pražec se svým jménem. „Na tratích máme 131.614 pražců a cedulka se jménem dárce či nějakým vzkazem může být na každém z nich,“ dodal Fikáček.
Finanční sbírka na opravu podbíječky funguje a od svého počátku ukazuje, že zájem veřejnosti o přežití úzkokolejky s časem neopadá. Dárci ochotně sahají do svých kapes a kvůli štítku na pražci to určitě nedělají. Na příslušný účet přibývají každý den desítky tisíc korun, v průměru údajně sedmdesát tisíc denně, což působí až neskutečně. Jako když se lidé v roce 1851 začali skládat na stavbu Národního divadla v Praze. Národ sobě, patrioti taky.
Fikáček nominován na cenu
Je zjevné, že dobrodruh Albert Fikáček přesvědčil veřejnost o tom, že to s oživením historické technické památky myslí vážně a její důvěru a pomoc si zaslouží. A jak se zdá, získal si i důvěru obou dotčených krajů, a to je též nesmírně důležité. Za své úsilí byl Fikáček nominován na cenu Zlatá jeřabina, což je ocenění Kraje Vysočina za příkladnou péči o kulturní dědictví. O udělení ocenění bude rozhodovat odborná komise a veřejné hlasování v elektronické anketě proběhne letos březnu na internetových stránkách kraje v sekci kultura a památky.
„Nominace je zcela zasloužená,“ uvedl k věci senátor za Jindřichohradecko a Pelhřimovsko a hradecký zastupitel Jaroslav Chalupský. „Koupě a opětovné zprovoznění historické lokálky je počin, jenž vyžaduje srdce, rozum a velké odhodlání. A taky mít kolem sebe spoustu vláčkařů, což pan Fikáček má.“
Komentář připojil i starosta Jindřichova Hradce Michal Kozár: „Bez ohledu na to, jak hlasování dopadne, považuji za vhodné poděkovat za dosavadní činnost jak panu Fikáčkovi, tak jeho týmu a podporovatelům. Věřím, že entusiasmus a snaha dát úzkokolejce péči, kterou potřebuje, jim vydrží dlouhá léta.“
Ples úzkokolejky poprvé
Každý úspěch, i ten dílčí, si zaslouží oslavu a připomenutí. A dosavadní pokrok při oživování úzkokolejky není výjimkou. V sobotu 17. ledna se proto v hradeckém Kulturním centru Jitka uskutečnil první bál úzkokolejky nazvaný Železničářský ples. Na akci se sešli příznivci lokálky a železniční dopravy všeobecně a svou účastí křísení úzkorozchodné dráhy i jejího resuscitátora nepokrytě podpořili.
Albert Fikáček a hradecký starosta a předseda svazku měst a obcí Úzkokolejka Michal Kozár v rámci zahájení večera představili rámcový plán obnovy a dalšího rozvoje úzkokolejky pro letošní rok a poté už se rozjela zábava jak se patří. O muziku se postarala českobudějovická, žánrově pestrá kapela Simply The Show a nechyběla ani bohatá tombola s cenami tematicky spojenými s železniční dopravou, vystoupení hostů a závěrečná diskotéka. Pořadatelé hodnotí bál jako vydařený a jeho účastníci to nepochybně vidí stejně a už se těší na ročník druhý.
– Svatopluk Doseděl –
(Zdroj: ČTK, Občasník.eu a tým úzkokolejky)
01.03.2026
„Máme akční plán podle něhož práce postupují a máme stanoven i termín jejich dokončení,“ konstatuje Albert Fikáček, majitel společnosti Gepard Express, která je od loňského roku vlastníkem jindřichohradecké úzkokolejky a intenzivně pracuje na jejím oživení. Záměr vyjet na obě úzkorozchodné trati už letos o Velikonocích dle Fikáčka trvá. Říká: „Pro jeho naplnění děláme všichni maximum.“ Urychlení náročného procesu může od ledna napomoci i veřejnost, což k radosti provozovatelů úzkokolejky také činí.
10.02.2026
V minulém vydání jsme informovali o tom, že jindřichohradeckou městskou hromadnou dopravu (MHD) provozuje od 1. ledna nový dopravce. Tím je společnost ČSAD Autobusy České Budějovice, fungující pod známou značkou Busem. Tento dopravce byl před rokem vybrán v rámci výběrového řízení a místní MHD bude provozovat během následujících deseti let. Při výběrovém řízení byl primárně hodnocen dopravní výkon dopravce a jednou z dalších podmínek města bylo, že bude používat nové autobusy vybavené moderními technologiemi. A jmenovaná společnost podmínky splnila. V autobusech budou umístěny sčítací rámy, díky nimž bude mít město přehled, kde kolik lidí nastoupilo, kam jeli a kde vystoupili. Na základě následných analýz bude možno jízdní řád smysluplně upravovat. Další nové technologie zajistí to, aby byli cestující průběžně informováni o tom, kde se právě nachází a jakým směrem jedou. Jak graficky, tak hlasově. A prostřednictvím LCD obrazovky budou pasažéři seznamováni s aktuálním děním ve městě, což cestování určitě zpříjemní.
„Všechny autobusy MHD budou nadále v barvách města,“ konstatoval koncem ledna hradecký místostarosta Bohumil Komínek s tím, že připouští, že někdo může být nyní v této souvislosti poněkud zmaten. A vysvětlil: „Na linkách MHD bude brzy jezdit osm nových žlutomodrých autobusů, označených znakem města a nápisem městská doprava. Budou to čtyři elektrobusy MAN a čtyři naftové autobusy IVECO. Ale protože dopravce tyto kmenové autobusy nedokázal zajistit od začátku, došlo k dohodě, že dokud nové autobusy nedorazí, budou dočasně nahrazeny autobusy jinými, ovšem označenými městským znakem i uvedeným nápisem. V současné době (28. 1. pozn. red.) už na našich linkách MHD dva kmenové elektrobusy jezdí. Za zpoždění finálního počtu žlutomodrých autobusů se omlouváme, stejně jako za občasná zpoždění spojů. Důvodem toho je, že mnohé linky jsou nové a nová je i řada řidičů. Odlaďují se i nové technologie, včetně načítacích strojků. Věřím, že všechny tyto dětské nemoci budou rychle zažehnány a MHD bude fungovat k plné spokojenosti občanů.“
Dodejme, že informační kancelář nového dopravce se nachází v přízemních prostorách domu č.p. 160 na náměstí Míru (vedle prodejny Koh-i-noor, pozn. red.). Zde lze snadno získat veškeré informace, jež se provozu hradecké MHD týkají.
(sd)
01.03.2026
„Divadlo je do jisté míry stereotypní záležitost,“ říká Igor Bareš (59). „Pokud herec nenarazí na něco výjimečného, dělá v podstatě pořád to samé. Rutina, dalo by se říct.“ Oblíbený herec navštívil minulý měsíc i Kulturní dům Střelnice v Jindřichově Hradci a po boku své půvabné manželky a kolegyně Antonie Talackové tu exceloval v divadelní hře Na křestním jméně záleží. Před představením s námi v šatně dlouze pohovořil o své profesi, bídné manuální zručnosti a otevřeně promluvil o nemoci, která ho dlouhé roky provází.
10.02.2026
N. Bystřice – Neznámý pachatel se v době od 17.00 hodin 20. ledna do 8.00 hodin dne následujícího vloupal do areálu autoservisu v Nové Bystřici. Po překonání oplocení se nejprve pokusil násilím vniknout do dílny, což se mu nepodařilo. Následně zkusil vypáčit dveře prodejny, avšak i tento pokus byl neúspěšný. Ničema proto rozbil skleněnou výplň dveří a uvnitř objektu vstoupil do kanceláře, odkud odcizil peněženku s finanční hotovostí a obálku s penězi. Celková škoda (způsobená odcizením a poškozením) byla odhadnuta nejméně na 71 tisíc korun. Poté se zloděj přemístil k sousednímu objektu bývalé čerpací stanice, kde rozflákal výplň dveří a napáchal tak škodu ve výši zhruba dalších 5.000. Policisté po pachateli jdou.
– Valerián Košatý –
10.02.2026
Novosedly n. Než. – Dopoledne 27. ledna hlídkovali policisté Dopravního inspektorátu Jindřichův Hradec v Novosedlech nad Nežárkou a kontrolovali dodržování nejvyšší povolené rychlosti 50 km/h. Projíždějícímu Fordu Fusion naměřili rychlost 79 km/h (po odečtení tolerance 76 km/h) a bezprostředně za obcí jej proto předepsaným způsobem zastavili. Dvaapadesátiletý řidič byl vyzván k provedení dechové zkoušky a k následnému odběru biologického materiálu, ale obojí odmítl. Z tohoto důvodu mu byl zadržen řidičský průkaz a další jízda mu byla zakázána. Během řešení přestupku však muž nečekaně nasedl do svého vozidla a šlápl na plyn. Při riskantní jízdě opakovaně vjížděl do protisměru a na policejní výzvy k zastavení nereagoval. Policisté se proto po krátkém pronásledování rozhodli použít PIT manévr, pomocí něhož ujíždějící auto vytlačili mimo komunikaci. Řidič byl poté zajištěn a případ je nyní v šetření dopravních policistů. Škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun.
– René Vrbský –
10.02.2026
Třeboň – Večer 9. ledna se skupina kluků rozhodla zpestřit si čas opakovaným zvoněním na domovní zvonky a házením sněhových koulí do oken domů. Ještě před příjezdem přivolaných strážníků se jednomu z oznamovatelů podařilo jednoho výtržníka polapit a zadržet ho až do příjezdu hlídky. Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o hochy ve věku 11 až 13 let a jejich rodiče byli o události následně informováni. Přestože by se jednání chlapců dalo označit za klukovinu, bylo mládežníkům ze strany strážníků vysvětleno, že i zdánlivě nevinné blbnutí může způsobit škodu a nepříjemnosti jiným. Strážníci jim závěrem doporučili osobní omluvu, kterýžto návrh se setkal s pozitivní odezvou. Omluva proběhla v poklidné atmosféře, byla přijata kladně a snad i s určitou benevolencí.
– Robert Rozumný –